Tvf bitcoin, Kriptovaliutos yra tikri pinigai, rodo TVF apklausa – dangauszibintas.lt

TVF ragina pasaulinę recesiją – galimybė Bitcoin?

TVF ragina pasaulinę recesiją — galimybė Bitcoin?

tvf bitcoin

Paskelbta iki dvadmin Tarptautinis valiutos Fondas TVF buvo paskelbta, kad prasidėjo pasaulinė recesija — dėl ekonominio nuosmukio, kuris yra taip blogai, arba dar blogiau, nei ankstesnės pasaulinės finansų tvf bitcoin. Kristalina Georgieva, Vykdantysis Direktorius Tarptautinio valiutos Fondo, kalbėjo penktadienį per spaudos konferenciją apie esamą ekonominę situaciją.

BITCOIN IS A TICKING TIME BOMB 💣!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [watch asap]

Ji taip pat paaiškino, kad priemonės, kurių ėmėsi TVF ir G20 šalių, siekiant išvengti visos ekonomikos žlugimo dėl Coronavirus pandeminio. Spaudos konferencija buvo surengta po Susitikimo G20 lyderiai praėjusią dieną.

tvf bitcoin

Ji pridūrė, kad atsigavimas šiemet bus tik tuomet, jei Coronavirus yra visame pasaulyje esančius ir apsaugo nuo likvidumo problemų mokumo problema, ir pabrėžė, kad banga bankrotų ir atleidimų iš darbo skaičius gali pakenkti atsigavimui.

Norėdami išvengti visos ekonomikos žlugimo, ėmėsi daugelis šalių kraštutinių priemonių. Vadovas TVF ir toliau pasakyti laisvai išversti : Mes matėme neeilinis padaugėjo prašymų leisti TVF pagalbos finansavimo — maždaug 80 šalys padarė tyrimus, ir tai greičiausiai kilę dar daugiau.

tvf bitcoin

Paprastai, mes niekada daugiau nei sauja prašymai tuo pačiu metu. Mes taip pat matyti, kad kylančių rinkų įvairių tvf bitcoin kyla — plisti Virusas, uždarymo ekonomika, kapitalo nutekėjimą, ir už Prekių eksportuotojai — kainų šokas.

Mūsų dabartinį įvertinimą finansinius poreikius kylančios ekonomikos šalyse yra 2.

tvf bitcoin

TVF Vyriausiasis paaiškino, kad jos organizacija yra imtis tam tikrų priemonių ir su kitų institucijų, tokių kaip pasaulio Bankas darbai.

Pirmas, TVF siūlo padvigubinti savo pajėgumą skubios pagalbos tvf bitcoin, supaprastinti procesus ir siekiant užpildyti šią spragą, į jo lengvatinio finansavimo.

tvf bitcoin

Antras, Fondo peržiūrės savo skolinimo priemones, kaip antai plėsti prevencinės kredito linijos.

Svarbi informacija