Bitcoin plummets, Bitwala paleidžia naują piniginę: sąskaitos ir pos visi vienas

Bitstamp ir kiti mainai atnaujina Bitcoin išėmimą, o Mt. Gox išgyvena protestą - Blockchain
Per pastaruosius keletą mėnesių "Bitcoin" taip pat labai išaugo, praktiškai tris kartus padidėjo nuo metų pradžios.

Po papildomų bandymų mes planuojame, kiek mbt į btc "Bitcoin" pasitraukia vėliau ", - skaito pareiškimas.

Atrodo, kad per bitcoin plummets 24 valandas "Exchange" sugebėjo įdiegti "Bitcoin core" kūrėjų išleistus sandorio šablonų pataisymus, kuriuose bus nagrinėjami protokolo aspektai, dėl kurių įvyko neseniai įvykusi DDoS ataka. Kiti pakeitimai be Bitstamp taip pat vykdo pataisymus.

bitcoin plummets

Paimkite Bitcoin pavyzdį. Mark Karpeles Vis dar atrodo, bitcoin plummets tunelio pabaigoje Mt. Bendrovės vadovas Mark Karpeles pranešė, kad keitimasis įgyvendins pataisas, tačiau nenumatė galutinio termino atnaujinti pašalinimą. Jis prieš keletą valandų iš "Bitcoin Github" saugyklos išsiuntė pranešimą: Mes įdiegsime šį naująjį maišos indeksą mūsų sandorių duomenų bazėje ir pradėsime dirbti su juo mes paskelbsime techninę priežiūrą, nes mes turėsime taip pat sustabdyti bitino nuosėdas per duomenų bazės schemos atnaujinimas ir pradės teikti šį naują maišą, kai klientai atsiims bitumines, litekoinus ar bet kurią kitą Bitcoin pagrįstą monetą, kurią mes galime palaikyti ateityje.

bitcoin plummets

Mes taip pat pristatysime API, kuris leis mūsų klientams pasinaudoti šiuo maišingu, norint gauti sandorio maišos, kaip matyti iš blokinio grandinės, kai tik bus patvirtintas sandoris, ir tikisi, kad kiti tą dieną bus indeksuojami.

Mes taip pat kviečiame kitus mainus ir įmones, kuriems gali tekti stebėti jų siunčiamus bituminukus, naudoti tą patį metodą, nes tai, kad dirbant su keliais vienodo varianto variantais nebūtų labai bitcoin plummets. Tuo tarpu, protestas vyksta už Mt. Jie paėmė mano pinigus.

bitcoin plummets

Aš tokia gana erzina apie tai ", - interviu sakė vienas iš protestuotojų. Mes norėtume, kad jis būtų pašalintas iš jo pozicijos valdyboje ir visa asociacija su "Mt Gox" būtų pašalinta iš "Bitcoin Foundation" svetainės ", skaitykite dokumentą, kurį rasite" Keisti ".

Why Bitcoin is Going to ZERO - The HIDDEN THREAT to Cryptocurrency.

Com Bitcoin kaina sugebėjo atsispirti daugelio mainų, bet ne Mt. Bendrovė užfiksavo vertės sumažėjimą nuo USD, o vasario 5 d. Vienas el.

bitcoin plummets

Laiškas per 7 dienas, bitcoin plummets ir mokomasis, garantuojamas. Populiarios Temos.

bitcoin plummets

Svarbi informacija