Bitcoin erupter

bitcoin erupter

bitcoin anonimiškumas

Taip pat, kai naudosite ventiliatorių, kad galėtumėte atvėsti, pvz. Šilumos skystis yra ne tik geresnis karščio išskyrimui, bet ir jūsų kalnakasiams.

AICMiner USB Block Erupter išparduota BTCGuild per 40 minučių

Prekės: 1 žingsnis: bloko Erupter ir Heatsink paruošimas Pirmiausia turėsime paruošti paviršius, kuriuose ketiname taikyti šiluminę pasta. Norėčiau nuvalyti jį su tam tikru alkoholiu, kad įsitikintumėte, jog jie be riebalų.

trading crypto reddit

Dabar galite taikyti terminę pasta, Aš gavau šiek bitcoin erupter erupter pagalbos su šia dalimi, kaip matote paveikslėliuose, mano darbas yra gana keblus ir turiody man pasakė, kaip galite tai padaryti teisingai, tai, ką jis sakė: geriausias būdas išplėsti terminį junginį - naudoti vieną krašto skustuvo peilį kaip glaistyklą.

Laikykite aštrią briauną prieš šildymą 45 laipsnių kampu tarp ašmenų ir šilumnešio paviršiaus.

How to Bitcoin: ASIC Block Erupter

Patraukite peilį per šiluminį junginį per šilumnešį. Kadangi aštrus peilio kraštas yra tiesus, lygus ir standus, terminis junginio sluoksnis bus plonas ir vienodas.

Siūlyčiau jums tai padaryti … Kai tai padarėte su abiem, galite suspausti du kartu 2 valandas, kad galėtumėte įdėti bitcoin erupter tikrą svorį.

btc 2 konsultavimas 2021

Jums nereikia naudoti karšto klijų, taip pat veikia ir dviejų dalių epoksidas. Ačiū už Jūsų laiką, jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami paprašykite jų: PS: Anglų kalba nėra mano gimtoji kalba, todėl, kai rasite klaidų, prašome pranešti man :- Ankstesnis Straipsnis.

crypto pirkti parduoti rodiklį

Svarbi informacija