Bitcoin 800

Tvirtesnė ekonomika, didesnis socialinis teisingumas ir aktyvesnis darbo vietų kūrimas

Patikslinta prognozė Milijardierius ir kriptovaliutų investuotojas Mike'as Novogratzas per ateinančius 12 mėnesių prognozavo, kad kriptovaliutų rinkose bus kapitalizuota milijardų USD. Anksčiau jis prognozavo tą patį rinkos viršutinį skaičių iki šių metų pabaigos.

bitcoin 800

Daugybė įsilaužimų prekybos biržose ir su jais susiję skandalai sukėlė kriptovaliutų pardavimą instituciniams investuotojams. Kriptovaliutų rinkos atspindėjo bitcoin kainų pokyčius.

bitcoin 800

Šiais metais bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacija buvo didžiausia - mlrd. USD per savaitę.

bitcoin 800

Šiuo metu jis sudaro milijardą JAV dolerių. Jis taip pat prognozavo, kad bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacija bus 20 trilijonų dolerių.

bitcoin 800

Panašu, kad jo požiūris į kriptovaliutų rinkas nuo to laiko buvo reikšmingai peržiūrėtas. Anot jo, žinomi instituciniai investuotojai, tokie kaip pensijų fondai ir valstybiniai fondai, neinvestuos į kriptovaliutas, jei nematys pavadinimo, kuriuo gali pasitikėti, kad juos laikytų areštinėje.

bitcoin 800

Tai reiškia, kad esamų kriptovaliutų saugojimo sprendimų, tokių kaip BitGo, instituciniams investuotojams gali nepakakti. SEC taip pat daugiau kalbėjo apie garsių kriptovaliutų, tokių kaip bitcoin 800 ir ethereum, norminę būklę. Post navigation.

bitcoin 800

Svarbi informacija